Jak Moneypoint funguje

Jak to funguje?

Velmi jednoduše. Registrace je zdarma, stačí Vám k ní jen emailová adresa doporučitele. Registrace Vás nezavazuje k žádné činnosti. Prostě si můžete nakupovat a dostávat odměny nebo ne. Vlastně sami nemusíte nikdy nakoupit a přesto můžete inkasovat provize z nákupů Vámi doporučených i dalších uživatelů.

Systém je velmi transparentní, cashback a provize se Vám připisují ke dni vyrovnání       za minulý měsíc. Od dosažení min. částky 300,- Kč si můžete nechat peníze vyplatit        na svůj účet.

Nákupy v kamenných provozech fungují jednoduše přes QR kód, který Vám přes aplikaci ihned načte odměnu  Odměny za Vaše nákupy a nákupy lidí ve Vaší síti se neustále sčítají, tím Vám roste kvalifikace a tak můžete postupovat po kvalifikačních stupních a dosahovat stále větších provizí!

Navštivte stránky www.moneypoint.cz

Můžete se hned nezávazně zaregistrovat, registrace Vás k ničemu nezavazuje.                                                   V registračním formuláři (zde) vložte do kolonky "email doporučitele" moji emailovou adresu tutin@email.cz   Bez emailu doporučitele není registrace možná.

V případě Vašeho zájmu o další detaily, podrobnosti či nejasnosti  mi napište na tutin@email.cz

Zpět na Nakupuj chytře!