Laminine
zázrak jménem fibroblastový růstový faktor

Seznamte se s převratným produktem Laminine, díky němuž můžeme aplikovat látku, která uzdravuje i z těžkých onemocnění.

      Naše kmenové buňky se starají o duplikaci -  každá buňka má svůj životní cyklus, po jejím odumření       na její místo nastupuje identická mladá buňka. Kmenové buňky se také následně starají o regeneraci všech ostatních buněk v našem těle - regenerují i nervové a mozkové buňky, obnovují organismus. To vše díky fibroblastovému růstovému faktoru, s kterým se rodíme v hojném množství (je obsažen v placentě). Ovšem jak stárneme, růstový faktor nám ubývá, až zmizí. Sami si jej vytvořit neumíme. Kmenové buňky se ztrácí, špatně se duplikují, vše se hojí déle a déle ...

     Patentované výzkumy ukázaly, že fibroblastový růstový faktor (FGF) z oplodněných vajec,            v maximálním množství konkrétně devátý den inkubace, je identický s tím lidským.                    Jeho aplikace způsobuje regeneraci funkcí kmenových buněk.

Produkt Laminine vyživuje naše tělo na buněčné úrovni, je jediným známým zdrojem FGF. Ten přiřazuje správné kmenové buňky do lidských orgánů s cílem jejich vrácení do původního stavu. Přeprogramuje dospělé kmenové buňky a aminokyseliny tak, aby pronikly do nejpotřebnějších oblastí těla, kde je jejich posláním opravit a regenerovat buňky a tkaniva. Kromě FGF obsahuje každá kapsle Laminine kombinaci všech aminokyselin, což je další klíčovou složkou pro růst a opravu všech buněk.

Tento organický produkt je lékařsky zdokumentovaný, klinicky testovaný, v USA a Kanadě je zapsán v knize léků.                                                                         Obnovuje rovnováhu ve zdraví fyzickém, mentálním i emocionálním.       Uzdravuje většinu onemocnění, omlazuje tělo, působí jako prevence rizika onemocnění a stárnutí.                                                                                      Výrazně zlepšuje kvalitu života, radikálně ovlivňuje vliv stresu na naše tělo, dává emocionální rovnováhu.

Zvyšuje hladinu energie a fyzickou kondici. Urychluje regeneraci svalů. Podporuje tvorbu kolagenu.   Reguluje metabolické procesy - zrychluje metabolismus, spaluje tuk.                                                                  Reguluje hladinu cukru v krvi a krevní tlak.                                                                                                             Zlepšuje paměť, pozornost a soustředění, eliminuje poruchy spánku.                                                                    Zvyšuje potenci u mužů a libido u žen, podporuje plodnost.                                                                              Má vliv na růst a kvalitu vlasů, snižuje příznaky stárnutí ...        

Recenzí na tento úžasný produkt je na internetu opravdu hodně. Výsledky uživatelů jsou ohromující!

Pro všechny Vaše dotazy nebo objednávky mě můžete kontaktovat zde