Moje zkušenosti 
Blog

Moje zkušenosti s nanospreji - dva dny a hotovo!

Již nějaký čas používám nanotechnologické spreje na všemožné bolístky a tělesné problémy. Konkrétní výsledky Vám teď mohu popsat u třech potíží, které mě v tomto roce "poctily přízní":

     Opar na rtu - v minulých letech jsem s oparem bojoval všelijakými mastičkami včetně Vectaviru či Herpesinu. Léčba vždy trvala minimálně týden i při včasném zahájení. Letos (opar se pravidelně vrací) jsem hned při prvním náznaku aplikoval nanosprej a pak další dva dny vždy ráno a večer. A - světe div se - třetího večera byl opar definitivně pryč.

       Náběh na hemeroidy - velmi nepříjemná věc, u mě se vyskytla poprvé a to včetně bolestivé "bulky"         u konečníku. Okamžitá aplikace nanospreje a následné 2-3 střiky denně zajistily fakt, že čtvrtého dne bylo definitivně po problému.

     Zánět lymfatické uzliny - objevil se zničehonic uprostřed dne v podobě výrazné, velmi citlivé boule       pod levým uchem. "Rady" na internetu jsem raději ani hledat neměl, ty mě jen vystrašily. Opět jsem se radši spolehl na osvědčený nanosprej, a ... skutečně! Od třetího dne byl krk úplně bez citlivé opuchliny.

Takže motto DVA DNY A HOTOVO stvrzuji vlastním zdravím!

Jen tak na okraj - používám také nanosprej určený speciálně pro ústní dutinu, na který jsou úžasné reference. Nepříjemná citlivost zubů se mi snížila, navíc nepoužívám již žádnou zubní pastu, které jsou většinou jedovaté. A moje zubařka je bez práce ...

A o mé jarní detoxikaci pomocí nanosprejů, které jako zatím jediný produkt na světě umí  z těla vyvést usazené těžké kovy, se snad rozepíšu v příštím článku.

Nanotechnologické spreje jsou pro mě skutečně kouzelné. Nejlepší recenzí je vždy vlastní zkušenost, a ta jasně ukázala funkčnost a účinnost těchto úžasných produktů.