Peníze zpět z každého nákupu
Nakupuj chytře, nauč to své blízké a buď odměňován!

Něco o Moneypointu

Souhlasíte, že budete po zbytek života víc a víc nakupovat online      (na webu) a Vaši známí také?

Souhlasíte, že pro větší utrácení je také potřeba vydělávat víc peněz?

A souhlasíte, že už všichni jsme v něčích sítích a zaplaceno za to dostávají jiní? (bankovní, mobilní, energetické, komunikační sítě ... )

Mě osobně oslovuje myšlenka spoluvytvářet vlastní sítě a nechat konečně platit sobě!

Moneypoint.cz přináší myšlenku být za každý nákup odměněn prostřednictvím služby "cashback".              Ano, myšlenka to není nová, několik portálů na trhu tuto službu již nabízí. Moneypoint.cz je ale pokrokový       v tom, že jednak nabízí jedny z nejvyšších cashback sazeb u více než 150 e-shopů se zbožím či službou         (v průměru 7% z nákupu zpět), ale také provize z nákupů lidí, kteří na Vaše doporučení přes Moneypoint.cz nakoupí (tedy ne jednorázová odměna za "přivedení", ale už navždy provize z každého jejich nákupu!).        A také provize z nákupů dalších lidí, kteří byli doporučeni již Vašimi lidmi v systému a tak dál, bez omezení.

Nakupování není omezeno jen na e-shopy, v systému přibývají i kamenné provozy, kde je služba cashback zvláště vítaná.                                                                                                                                                              V praxi to znamená, že účastníkům se připisují odměny za nákupy ve všech obchodech,  restauracích, prodejnách atd. zařazených v Moneypoint.cz, a dále provize za takové nákupy všech lidí ve vlastní síti.

Uživatelé také mají za určitých kvalifikačních podmínek možnost sami do systému přivést vlastní nebo oblíbený provoz - e-shop, restauraci, penzion, butik, masáže, prodejnu, firmu, ...                                             Proč by se chtěly tyto provozy zapojovat a nabízet cashback? Jednak zaregistrovanému majiteli provozu přivedeme nové zákazníky - uživatele Moneypointu. Ale hlavně jeho stávající zákazníci, které zaregistruje (budou u něj dostávat cashback odměnu, tedy peníze zpět), budou využívat nákupů také v ostatních provozech a e-shopech v Moneypoint.cz - a to přinese tomuto majiteli provize.

Zapojení do systému je poměrně snadné a zadarmo!  

Které obchody najdeme v Moneypointu?                                                                    Z těch nejznámějších:                                                                                                                        Kasa.cz, Euronics, Pilulka.cz, Dr.Max, ZOOT, DameJidlo.cz, Krasa.cz, Baťa, ModniDoplnky.cz, Deichmann, Astratex.cz, Stoklasa, ProZdravi.cz, Slever, Vykupto a mnoho dalších.

Úplný seznam obchodů i s jejich sazbami najdete na www.moneypoint.cz/eshop/seznam

    A jak to tedy funguje?                                                                                                                     O tom více zde

Líbí se Vám to? Mě moc! Tak pojďme šířit tuto myšlenku mezi co nejvíce uživatelů a co nejvíce provozů. Výhody jsou pro všechny, pojďme tedy ušetřit!

Navštivte stránky www.moneypoint.cz

Můžete se hned nezávazně zaregistrovat, v registračním formuláři( zde ) je potřeba vložit do kolonky "email doporučitele" moji emailovou adresu tutin@email.cz                                                                                          Bez emailu doporučitele není registrace možná.                                                                               

A hned můžete začít nakupovat a šetřit.                                                                                                                   A doporučovat a těšit se z přibývajících odměn.

Na můj email se prosím obraťte také v případě Vašeho zájmu o detaily, podrobnosti a nejasnosti.                  Rád Vám vše objasním, stačí napsat na tutin@email.cz

Tak tedy - příjemné a chytré nakupování!