Jak se uzdravit pomocí bioenergických informací
Komplexní technologie umožňující tělu, aby se spravilo samo

Něco o nanosprejích

Představte si technologii, která pracuje s látkami o velikosti do 2 nanometrů, díky této velikosti proniká velkou rychlostí čímkoliv a ihned působí.

Scifi? Ne. Takové produkty existují, vynalezl je a patentoval maďarský vědec. Pomáhají už několik roků lidem od bolestí a problémů, výsledky užívání jsou ohromující.

Jde o spreje, které nesou tisíce blahodárných bioenergických informací z přírody - přírodní energetické vzory s nanoefektivním programováním, díky němuž se realizuje jedinečný proces na světě. Narozdíl od všech medikamentů a doplňků stravy dokáže vždy snadno projít buněčnou membránou do jádra buňky (buněčná membrána má rozhodovací funkci nepřijímat látky při stresu a toxikaci), ta přebere informace a ihned začne vytvářet nové zdravé kmenové buňky.                                                                                                                      Tělo, aby mohlo správně fungovat, je po těchto přírodních informacích hladové.

Nanosprej má širokospektrální účinek, působí na víc než 80% problémů lidského těla. Nemá (ani nemůže mít) vedlejší účinky, působí velmi rychle. (Reference zde).

Vynikající výsledky jsou s rychlým uzdravením kloubů, zad, kolen, kyčlí, kožních problémů, oparů, popálenin, omrzlin. Perfektně funguje na bércové vředy, rány, štípance a další neduhy. Harmonizuje spánek i vztahy mezi lidmi - pozitivně působí na skryté emoční vzorce (rozpouští) a ovlivňuje psychiku.

Nanosprej vyvinutý speciálně pro ústní dutinu odstraňuje zubní kámen, má pozoruhodné výsledky i u paradentózy. Přitahuje dásně zpět ke krčkům, má skvělý účinek na sliznice, afty, a jsou známy výsledky zlepšení zraku a dokonce i sluchu a pleti.

A snad nejdůležitější věc - obrovská odolnost proti nemocem!

V řadě produktů je i sprej vyvinutý speciálně pro lymfatický systém, dále produkty pro účinnou detoxikaci - tělo se neumí zbavit těžkých kovů, kterých v našem prostředí neustále přibývá. Také další speciální nanokosmetické produkty (olejíčky, krémy) na tělo, vlasy, nos atd. účinně řešící vrásky, akné, jizvy,    pigmentaci ...         

Nanospreje můžete mít jako registrovaný uživatel o čtvrtinu levněji, než je maloobchodní cena. Dále je možné s firmou spolupracovat na distribuci , v tomto případě máte možnosti od přivýdělku až po budování podnikání a dosažení finanční svobody.

Zaujalo Vás to? Pojďte se mnou do spolupráce, budete mít produkty levněji.                                             Kontaktovat mě můžete zde.

Z důvodu ochrany zájmu společnosti zde nemohu veřejně uvádět název společnosti ani názvy výrobků. Informace podám na vyžádání.