Perfektní věc
Blog

"Perfektní věc, tenhle Moneypoint"                                                                     řekl jsem si onehdy, když jsem zaregistroval, že mi systém zase připsal nějakou tu stovku. Můj kamarád si totiž do ložnice pořídil matrace Dormeo, sám obdržel příjemných 6% zpět z nákupu a mě byla taky připsána pěkná provize, přestože je v Moneypointu zaregistrovaný v mojí struktuře až ve druhé linii.

Druhý kamarád si, stejně jako já, objednává několikrát do roka balení zeleného ječmene a řasy chlorella Naturalis. (Považuju je za nejlepší, ale o tom až příště). Balení těchto dvou produktů vyjde na 1600,- Kč, přes eshop Greenfit.cz máme cashback sazbu 8%, to znamená 128,- Kč odměnu pro něj a já taky nepřijdu zkrátka.                                                                                                                  No není to fajn?

Pak mám taky kamarádku, moc pěknou muzikantku, i ona pravidelně bere ječmen a chlorellu, ale z nějakého důvodu se nechce zaregistrovat do Moneypointu. Takže jí několikrát do roka doručím dávku až do rukou, ona je tak spokojená a cashback za nákup 128,- Kč je připsán mně.                                                                  Její škoda, ale když jí to tak vyhovuje, proč ne ...

O tom, že veškerou drogerii, kosmetiku, elektro, oblečení, zdravou výživu, doplňky stravy i léky a dokonce      i dovolenou si pořizuji už jen přes Moneypoint.cz, musí teď být každému jasné.                                          Učím to i své lidi a penízky nám pěkně přibývají.

Nakupovat chytře mě prostě baví.  

"Perfektní věc, tenhle Moneypoint!"