Nanotechnologie
Reference 

Marcela, Liberecko

Používám v rodině nanosprej na ústní hygienu, místo pasty na zuby. Chci se podělit o zkušenosti: viklaly se zuby, nebo-li paradentoza, po 2 měsících užívání - čištění zubů nanosprejem se zuby usadily. Nemusím se bát kousnout do jablka. Po delším užívání žádné problémy, zubům se vrátila původní barva, netvoří se zubní kámen. Současně celkově působí do celé ústní dutiny, přestaly rýma, bolení v krku a zlepšila se pleť .

Alice, Statenice

Chtěla bych Vám napsat pár slov        o olejíčku od této firmy. Nyní jej používám asi dva měsíce. Pleť mám hydratovanou, stažené póry. Začínají mi světlat pigmentové skvrny, celkově je viditelná regenerace. Olejíček mi velmi vyhovuje. Ráda bych jej všem vřele doporučila.

Jiří, Českolipsko

Dlouhé roky jsem měl problém         se žílami a následně bércové vředy. Vždy po dlouhém léčení mi zůstala tenká kůže a musel jsem být opatrný, hlavně si to místo neodřít, což byl problém - znovu se mi začal tvořit bércový vřed. Po pravidelném stříkání nanosprejem otevřená rána zaschne a utvoří se strup, po zaschnutí udržuji stále silnou a pružnou kůži na noze tělovým mlékem z řady těchto produktů.